Moja największa przygoda

Moja największa przygoda

Według opinii publicznej w ciągu ostatnich kilku lat Bear Grylls stał się uosobieniem przygody i survivalu.

Bear jest byłym żołnierzem jednostek specjalnych SAS (Special Air Service), wspiął się na Everest, nawigował ekspedycją przez Przejście Północno-Zachodnie (morska droga z Europy do wschodniej Azji, prowadząca drogami wodnymi wewnątrz Archipelagu Arktycznego) oraz przeleciał paralotnią nad Himalajami.

Bear jest również podróżnikiem, pisarzem oraz prezenterem telewizyjnym. Jako gość wziął udział w Alpha, a teraz dzieli się swoją historią ze światem w ramach globalnego zaproszenia do odkrywania wiary.

Czy to będąc na filipińskich ulicach czy na Nowojorskim deptaku, wspaniale jest sobie uświadomić, że podróż każdego człowieka jest inna, a historia poszczególnych osób wyjątkowa.

Na Alpha mamy przywilej słuchania opowieści z całego świata - tylko niektóre z nich są opisywane na naszej stronie. Tekila z Londynu czy José Henriquez Gonzalez z Chile - to tylko przykłady historii o nadziei, wierze i poszukiwaniach, z którymi możemy się zetknąć.

Oprócz historii Beara są miliony innych historii poszukiwań – osób, które zadawały sobie najważniejsze pytania w życiu nie wiedząc jeszcze co odnajdą. Dla Beara to te właśnie poszukiwania – nie zaś życie pełne ryzyka, niebezpieczeństw i tego co nieznane – było „największą przygodą”. Zobacz historię Beara:

Find an Alpha near you

Try Alpha

Find out more about Alpha

Learn more

Related