Alpha dla Młodzieży - dowiedz się więcej

Grafika na stronę.jpg

Czy Alpha dla Młodzieży można wykorzystać w czasie katechezy? Jak zorganizować Alpha dla Młodzieży w trakcie przygotowania do bierzmowania albo czy Alpha będzie odpowiednia dla młodzieży ze szkoły podstawowej? Jeśli zadajesz sobie te bądź podobne pytania, z radością przyjdziemy z pomocą!

Prowadzimy warsztaty i spotkania poświęcone Alpha dla Młodzieży w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem katechetów oraz wydziałów katechetycznych i organizowanych przez nie spotkań doszkalających. 

W czasie spotkania z nami dowiesz się czym jest narzędzie Alpha oraz jak powstało, jakie są istotne elementy Alpha dla Młodzieży i jak się przygotować do jej prowadzenia. Staramy się, by - jeżeli pozwalają na to ramy czasowe - w trakcie każdego spotkania odbyła się także doświadczalna sesja modelowa, w czasie której uczestnicy mogą doświadczyć atmosfery, jaka panuje na Alpha. Biorący udział prelekcji będą mogli także zadać pytania i usłyszeć świadectwa. 

Do tej pory gościliśmy na Dniach Katechetycznych w niemalże 20 diecezjach, m. in. gdańskiej, drohiczyńskiej, łowickiej i krakowskiej. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a zorganizowaniem warsztatów dla katechetów bądź prezentacji o Alpha dla Młodzieży dla nauczycieli, wychowawców lub duchownych, skontaktuj się z nami pisząc na adres biuro@alphapolska.org lub dzwoniąc pod numer +48 663 573 860

Program i zakres każdego spotkania przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając potrzeby grupy docelowej. Oferujemy darmowe spotkanie, zaświadczenie dla uczestników wydarzenia oraz bezpłatne materiały promocyjne.

 

Zobacz zwiastun polskiej wersji Serii Filmów Alpha dla Młodzieży.

Prowadzący Serię Filmów Alpha dla Młodzieży zachęcają do prowadzenia Alpha.

 
Pin Goog