Wsparcie

Jeżeli pragniesz wesprzeć finansowo działania i rozwój Alpha, możesz skorzystać z płatności elektronicznych i dokonać wpłaty już teraz:

Możesz również przekazać darowiznę w tradycyjny sposób zlecając przelew na poniższe konto:

STOWARZYSZENIE ALPHA POLSKA 
ul. Ks. B. Markiewicza 1
01-493 Warszawa

ING Bank Śląski S.A.
55 1050 1979 1000 0022 9171 7920


Drogi Przyjacielu!

Drogi Przyjacielu!

W 2018 roku wpłynęło 10 849,50 zł ze środków przekazanych na konto Stowarzyszenia Alpha Polska w ramach 1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego.
DZIĘKUJEMY!

Za taką kwotę możemy: 

  • wydrukować i przesłać 1923 egzemplarzy książek wprowadzających w lekturę Biblii - 30 dni

    Od niedawna zachęcamy gości Alpha do tego, by za darmo odebrali od nas taką pozycję, która ułatwi im budowanie codziennego nawyku czytania Słowa Bożego. Dzięki Twojemu wsparciu, możemy to zrobić! 

  • zrealizować historię Alpha

    Widzieliście video, w którym Krzysiek z Zamościa opowiada o przygodzie życia w pełni, jaka rozpoczęła się dla niego na Alpha? Albo widzieliście historię, w której Sabina i ks. Henryk opowiadają jak rozpoczęli prowadzenie Alpha w Więzieniu w jednym z Zakładów Karnych? Tak, dzięki Waszemu wsparciu możemy dzielić się z innymi tym, co robi Bóg! 

  • wydarzenia, konferencje, stoiska

    Jesteśmy wszędzie, gdzie tylko możemy być! Dzięki Waszej otwartości, Waszym zaproszeniom a także wspólnej pracy wielu wolontariuszy możemy bywać na różnego rodzaju wydarzeniach, eventach, piknikach i nie tylko promować Alpha, ale także spotykać Was - tych, którzy Alpha robią. Dziękujemy! 

 

Jak przekazać 1% w trzech krokach: 

1. Wybierz Alpha! 

Będąc podatnikiem sam wskazujesz organizację pożytku publicznego - można wskazać tylko jedną - której chcesz przekazać wartość 1% Twojego podatku. Zachęcamy byś wybrał Stowarzyszenie Alpha Polska. 

2. Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). 

Uzupełnij swoje zeznanie podatkowe. W ostatnich rubrykach odpowiedniego formularza wpisz nazwę i numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym organizacja, której chcesz przekazać 1% należnego podatku. Numer konkretnej OPP możesz też sprawdzić na liście publikowanej przez Ministra Sprawiedliwości. Pamiętaj o podaniu kwoty wiedząc, że nie może ona przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

3. Sprawdź co dał Twój 1% podatku dla Alpha! 

Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy przekaże organizacji odpowiednią kwotę. Z całkowitej sumy, jaka wpłynie na nasze konto zrealizujemy wydruk materiałów do prowadzenia Alpha lub szkolenia dla ekip prowadzących Alpha albo wspomożemy nowo powstały ośrodek Alpha, albo przygotujemy materiały promocyjne… 

1%  na Stowarzyszenie Alpha Polska = 100% pewności, że dzięki Tobie ktoś spotka Jezusa!

STOWARZYSZENIE ALPHA POLSKA KRS 0000219444

Pin Goog