Wsparcie

Jeżeli pragniesz wesprzeć finansowo działania i rozwój Alpha, możesz skorzystać z płatności elektronicznych i dokonać wpłaty już teraz:

Możesz również przekazać darowiznę w tradycyjny sposób zlecając przelew na poniższe konto:

STOWARZYSZENIE ALPHA POLSKA 
ul. Ks. B. Markiewicza 1
01-493 Warszawa

ING Bank Śląski S.A.
55 1050 1979 1000 0022 9171 7920


Drogi Przyjacielu!

Drogi Przyjacielu!

W 2017 roku wpłynęło 9 195,40 zł ze środków przekazanych na konto Stowarzyszenia Alpha Polska w ramach 1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego.
DZIĘKUJEMY!

Za taką kwotę możemy: 

 • wydrukować 1622 egzemplarzy książek o prowadzeniu Alpha - Opowiadając o Jezusie

  Wow! W końcu się to udało - mamy najpotrzebniejszą pozycję dla prowadzących Alpha w naszym sklepie i od teraz każdy, kto będzie chciał prowadzić Alpha może nie tylko dowiedzieć się jak Alpha powstała, jak jej używać i jak sprawić, by przynosiła jeszcze większe opoce w Twoim kościele, ale także poznać historię osób, których życie zmieniło się poprzez poznanie Jezusa na Alpha!
   
 • zrealizować 7 odcinków nowej Serii Filmów Alpha

  Bardzo cieszymy się, że materiały video do prowadzenia Alpha dostępne są dla wszystkich za darmo po zarejestrowaniu swojej Alpha. Dzięki temu prowadzenie Alpha staje się jeszcze prostsze!
   
 • wyprodukować 501 mkw powierzchni reklamującej Alpha w Twoim ośrodku!

  Z radością i dumą przygotowaliśmy bannery zapraszające na Alpha w różnych miejscach. Ponad 60 ośrodków skorzystało z naszej akcji darmowy banner dla ośrodka przyłączając się tym samym do Globalnej Kampanii Alpha, a dzięki funduszom z 1% za rok 2017 nadal możemy tak wspierać lokalne Alpha.

 

Jak przekazać 1% w trzech krokach: 

1. Wybierz Alpha! 

Będąc podatnikiem sam wskazujesz organizację pożytku publicznego - można wskazać tylko jedną - której chcesz przekazać wartość 1% Twojego podatku. Zachęcamy byś wybrał Stowarzyszenie Alpha Polska. 

2. Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). 

Uzupełnij swoje zeznanie podatkowe. W ostatnich rubrykach odpowiedniego formularza wpisz nazwę i numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym organizacja, której chcesz przekazać 1% należnego podatku. Numer konkretnej OPP możesz też sprawdzić na liście publikowanej przez Ministra Sprawiedliwości. Pamiętaj o podaniu kwoty wiedząc, że nie może ona przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

3. Sprawdź co dał Twój 1% podatku dla Alpha! 

Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy przekaże organizacji odpowiednią kwotę. Z całkowitej sumy, jaka wpłynie na nasze konto zrealizujemy wydruk materiałów do prowadzenia Alpha lub szkolenia dla ekip prowadzących Alpha albo wspomożemy nowo powstały ośrodek Alpha, albo przygotujemy materiały promocyjne… 

1%  na Stowarzyszenie Alpha Polska = 100% pewności, że dzięki Tobie ktoś spotka Jezusa!

STOWARZYSZENIE ALPHA POLSKA KRS 0000219444

Pin Goog