Forum Posługi Więziennej 2019

Nagłówek na stronę.jpg

7 czerwca 2019

Forum Posługi Więziennej to przestrzeń wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji dotyczącej praktyk pracy i posługi wśród osadzonych w jednostkach penitencjarnych. Ważnym aspektem Forum jest także wspieranie działań na rzecz reintegracji byłych więźniów z otoczeniem.

Zachęceni dobrym odbiorem Prison Ministry Conference z ostatnich lat oraz pierwszą europejską odsłoną, która odbyła się w Polsce latem 2017 roku, chcielibyśmy kontynuować misję wspólnych spotkań Służby Więziennej, organizacji pożytku publicznego, których działania związane są z pomocą osadzonym i pracą postpenitencjarną oraz wolontariuszy posługujących w zakładach karnych poprzez Alpha i inne tego typu programy.

Jesteś pracownikiem Służby Więziennej lub organizacji zajmującej się pomocą osadzonym? Posługujesz na Alpha w Więzieniu lub w innym kontekście? A może po prostu odczuwasz wezwanie do pomocy więźniom w powrocie do społeczeństwa? Bądź z nami 7 czerwca w Łodzi!

Pracownicy więzień, kapelani i osoby posługujące w więzieniach będą dzielić się najlepszymi praktykami i pochylać się wspólnie nad tym, jak możemy pracować wspólnie na rzecz resocjalizacji więźniów wewnątrz więzień oraz nad tym, co możemy zrobić dla tych, którzy opuszczają więzienia, żeby na powrót zintegrować ich ze społeczeństwem.

Rejestracja na Forum odbywa się poprzez formularz. By do niego przejść, kliknij w przycisk poniżej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem pmc19@alphapolska.org lub telefonicznego na numer 788 312 180.

 
Pin Goog